Menu
Strona główna Centrum wiedzy

Akcja promocyjna „Sprawdź czy dostaniesz...

Centrum wiedzy

Akcja promocyjna „Sprawdź czy dostaniesz środki unijne!”

27.11.2020

wstepna-ocena-aplikowanie-1080x675.jpg
prescoring-900x532.jpg

Czy chcielibyście poznać efekt działania jeszcze przed jego rozpoczęciem? Taka wiedza byłaby bezcenna dla każdej firmy, niezależnie od jej wielkości i charakteru prowadzonej działalności. Pozyskajfinansowanie.pl daje Wam taką możliwość. Doskonale wiemy, że proces ubiegania się o wsparcie publiczne jest skomplikowany i długotrwały. Dlatego chcemy dać wam szansę na sprawdzenia, czy możecie takie wsparcie otrzymać!

Oszczędzicie z nami czas i zyskacie informacje, które pozwolą wam skuteczniejsze przygotowania się do procesu aplikowania o środki publiczne, szczególnie w przypadku, gdy nasz system wskaże, które parametry Waszego projektu oraz sytuacji Waszej firmy, nie spełniają wymogów instytucji przyznających finansowanie. Jak to zrobić? Wystarczy, że założycie konto w serwisie pozyskajfinansowanie.pl, wypełnicie prosty formularz rejestracyjny i będziecie mogli wykorzystać darmową usługę „Oceny wstępnej”, do której dostęp znajdziecie po zalogowaniu w panelu użytkownika.

Dostęp do wiedzy jeszcze nigdy nie był tak prosty. Działajcie więc szybko i precyzyjnie zaplanujcie proces zdobycia publicznych środków finansowych z pozyskajfinansowanie.pl.

 

Przeczytaj też:


Powrót